Vishay Dale CRCW25121M40FKEG
CRCW25121M40FKEG
Part No.:
CRCW25121M40FKEG
Datasheet:
CRCW25121M40FKEG.pdf
Description:
RES SMD 1.4M OHM 1% 1W 2512