Vishay Dale CRCW25121M43FKEG
CRCW25121M43FKEG
Part No.:
CRCW25121M43FKEG
Datasheet:
CRCW25121M43FKEG.pdf
Description:
RES SMD 1.43M OHM 1% 1W 2512