Vishay Dale CRCW25121M47FKEG
CRCW25121M47FKEG
Part No.:
CRCW25121M47FKEG
Datasheet:
CRCW25121M47FKEG.pdf
Description:
RES SMD 1.47M OHM 1% 1W 2512