Vishay Dale CRCW25121M50FKEG
CRCW25121M50FKEG
Part No.:
CRCW25121M50FKEG
Datasheet:
CRCW25121M50FKEG.pdf
Description:
RES SMD 1.5M OHM 1% 1W 2512