Vishay Dale CRCW25121M54FKEG
CRCW25121M54FKEG
Part No.:
CRCW25121M54FKEG
Datasheet:
CRCW25121M54FKEG.pdf
Description:
RES SMD 1.54M OHM 1% 1W 2512