Vishay Dale CRCW25121M58FKEG
CRCW25121M58FKEG
Part No.:
CRCW25121M58FKEG
Datasheet:
CRCW25121M58FKEG.pdf
Description:
RES SMD 1.58M OHM 1% 1W 2512