Vishay Dale CRCW25121M60FKEG
CRCW25121M60FKEG
Part No.:
CRCW25121M60FKEG
Datasheet:
CRCW25121M60FKEG.pdf
Description:
RES SMD 1.6M OHM 1% 1W 2512