Vishay Dale CRCW25121M62FKEG
CRCW25121M62FKEG
Part No.:
CRCW25121M62FKEG
Datasheet:
CRCW25121M62FKEG.pdf
Description:
RES SMD 1.62M OHM 1% 1W 2512