Vishay Dale CRCW25121M65FKEG
CRCW25121M65FKEG
Part No.:
CRCW25121M65FKEG
Datasheet:
CRCW25121M65FKEG.pdf
Description:
RES SMD 1.65M OHM 1% 1W 2512