Vishay Dale CRCW25121M69FKEG
CRCW25121M69FKEG
Part No.:
CRCW25121M69FKEG
Datasheet:
CRCW25121M69FKEG.pdf
Description:
RES SMD 1.69M OHM 1% 1W 2512