Vishay Dale CRCW25121M74FKEG
CRCW25121M74FKEG
Part No.:
CRCW25121M74FKEG
Datasheet:
CRCW25121M74FKEG.pdf
Description:
RES SMD 1.74M OHM 1% 1W 2512