Vishay Dale CRCW25121M78FKEG
CRCW25121M78FKEG
Part No.:
CRCW25121M78FKEG
Datasheet:
CRCW25121M78FKEG.pdf
Description:
RES SMD 1.78M OHM 1% 1W 2512