Vishay Dale CRCW25121M80FKEG
CRCW25121M80FKEG
Part No.:
CRCW25121M80FKEG
Datasheet:
CRCW25121M80FKEG.pdf
Description:
RES SMD 1.8M OHM 1% 1W 2512