Vishay Dale CRCW25121M82FKEG
CRCW25121M82FKEG
Part No.:
CRCW25121M82FKEG
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
2512 (6432 Metric)
Datasheet:
CRCW25121M82FKEG.pdf
Description:
RES SMD 1.82M OHM 1% 1W 2512