Vishay Dale CRCW25121M82FKEH
CRCW25121M82FKEH
Part No.:
CRCW25121M82FKEH
Datasheet:
CRCW25121M82FKEH.pdf
Description:
RES SMD 1.82M OHM 1% 1W 2512