Vishay Dale CRCW25121M87FKEG
CRCW25121M87FKEG
Part No.:
CRCW25121M87FKEG
Datasheet:
CRCW25121M87FKEG.pdf
Description:
RES SMD 1.87M OHM 1% 1W 2512