Vishay Dale CRCW25121M91FKEG
CRCW25121M91FKEG
Part No.:
CRCW25121M91FKEG
Datasheet:
CRCW25121M91FKEG.pdf
Description:
RES SMD 1.91M OHM 1% 1W 2512