Vishay Dale CRCW25121M96FKEG
CRCW25121M96FKEG
Part No.:
CRCW25121M96FKEG
Datasheet:
CRCW25121M96FKEG.pdf
Description:
RES SMD 1.96M OHM 1% 1W 2512