Vishay Dale CRCW2512200KFKEH
CRCW2512200KFKEH
Part No.:
CRCW2512200KFKEH
Datasheet:
CRCW2512200KFKEH.pdf
Description:
RES SMD 200K OHM 1% 1W 2512