Vishay Dale CRCW2512200RFKEH
CRCW2512200RFKEH
Part No.:
CRCW2512200RFKEH
Datasheet:
CRCW2512200RFKEH.pdf
Description:
RES SMD 200 OHM 1% 1W 2512