Vishay Dale CRCW251220K0FKEH
CRCW251220K0FKEH
Part No.:
CRCW251220K0FKEH
Datasheet:
CRCW251220K0FKEH.pdf
Description:
RES SMD 20K OHM 1% 1W 2512