Vishay Dale CRCW251220R0FKEH
CRCW251220R0FKEH
Part No.:
CRCW251220R0FKEH
Datasheet:
CRCW251220R0FKEH.pdf
Description:
RES SMD 20 OHM 1% 1W 2512