Vishay Dale CRCW2512210KFKEG
CRCW2512210KFKEG
Part No.:
CRCW2512210KFKEG
Datasheet:
CRCW2512210KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 210K OHM 1% 1W 2512