Vishay Dale CRCW2512210RFKEG
CRCW2512210RFKEG
Part No.:
CRCW2512210RFKEG
Datasheet:
CRCW2512210RFKEG.pdf
Description:
RES SMD 210 OHM 1% 1W 2512