Vishay Dale CRCW251221K0FKEG
CRCW251221K0FKEG
Part No.:
CRCW251221K0FKEG
Datasheet:
CRCW251221K0FKEG.pdf
Description:
RES SMD 21K OHM 1% 1W 2512