Vishay Dale CRCW251221R0FKEG
CRCW251221R0FKEG
Part No.:
CRCW251221R0FKEG
Datasheet:
CRCW251221R0FKEG.pdf
Description:
RES SMD 21 OHM 1% 1W 2512