Vishay Dale CRCW2512221RFKEH
CRCW2512221RFKEH
Part No.:
CRCW2512221RFKEH
Datasheet:
CRCW2512221RFKEH.pdf
Description:
RES SMD 221 OHM 1% 1W 2512