Vishay Dale CRCW2512226KFKEG
CRCW2512226KFKEG
Part No.:
CRCW2512226KFKEG
Datasheet:
CRCW2512226KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 226K OHM 1% 1W 2512