Vishay Dale CRCW251222K0FKEG
CRCW251222K0FKEG
Part No.:
CRCW251222K0FKEG
Datasheet:
CRCW251222K0FKEG.pdf
Description:
RES SMD 22K OHM 1% 1W 2512