Vishay Dale CRCW251222K0FKEH
CRCW251222K0FKEH
Part No.:
CRCW251222K0FKEH
Datasheet:
CRCW251222K0FKEH.pdf
Description:
RES SMD 22K OHM 1% 1W 2512