Vishay Dale CRCW251222K1FKEG
CRCW251222K1FKEG
Part No.:
CRCW251222K1FKEG
Datasheet:
CRCW251222K1FKEG.pdf
Description:
RES SMD 22.1K OHM 1% 1W 2512