Vishay Dale CRCW251222R0FKEH
CRCW251222R0FKEH
Part No.:
CRCW251222R0FKEH
Datasheet:
CRCW251222R0FKEH.pdf
Description:
RES SMD 22 OHM 1% 1W 2512