Vishay Dale CRCW251222R1FKEH
CRCW251222R1FKEH
Part No.:
CRCW251222R1FKEH
Datasheet:
CRCW251222R1FKEH.pdf
Description:
RES SMD 22.1 OHM 1% 1W 2512