Vishay Dale CRCW251222R6FKEH
CRCW251222R6FKEH
Part No.:
CRCW251222R6FKEH
Datasheet:
CRCW251222R6FKEH.pdf
Description:
RES SMD 22.6 OHM 1% 1W 2512