Vishay Dale CRCW2512232KFKEG
CRCW2512232KFKEG
Part No.:
CRCW2512232KFKEG
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
2512 (6432 Metric)
Datasheet:
CRCW2512232KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 232K OHM 1% 1W 2512