Vishay Dale CRCW2512232RFKEG
CRCW2512232RFKEG
Part No.:
CRCW2512232RFKEG
Datasheet:
CRCW2512232RFKEG.pdf
Description:
RES SMD 232 OHM 1% 1W 2512