Vishay Dale CRCW251223K2FKEG
CRCW251223K2FKEG
Part No.:
CRCW251223K2FKEG
Datasheet:
CRCW251223K2FKEG.pdf
Description:
RES SMD 23.2K OHM 1% 1W 2512