Vishay Dale CRCW251223R2FKEG
CRCW251223R2FKEG
Part No.:
CRCW251223R2FKEG
Datasheet:
CRCW251223R2FKEG.pdf
Description:
RES SMD 23.2 OHM 1% 1W 2512