Vishay Dale CRCW2512240KFKEG
CRCW2512240KFKEG
Part No.:
CRCW2512240KFKEG
Datasheet:
CRCW2512240KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 240K OHM 1% 1W 2512