Vishay Dale CRCW2512240RFKEH
CRCW2512240RFKEH
Part No.:
CRCW2512240RFKEH
Datasheet:
CRCW2512240RFKEH.pdf
Description:
RES SMD 240 OHM 1% 1W 2512