Vishay Dale CRCW2512243KFKEG
CRCW2512243KFKEG
Part No.:
CRCW2512243KFKEG
Datasheet:
CRCW2512243KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 243K OHM 1% 1W 2512