Vishay Dale CRCW2512243RFKEG
CRCW2512243RFKEG
Part No.:
CRCW2512243RFKEG
Datasheet:
CRCW2512243RFKEG.pdf
Description:
RES SMD 243 OHM 1% 1W 2512