Vishay Dale CRCW2512249RFKEH
CRCW2512249RFKEH
Part No.:
CRCW2512249RFKEH
Datasheet:
CRCW2512249RFKEH.pdf
Description:
RES SMD 249 OHM 1% 1W 2512