Vishay Dale CRCW251224K0FKEG
CRCW251224K0FKEG
Part No.:
CRCW251224K0FKEG
Datasheet:
CRCW251224K0FKEG.pdf
Description:
RES SMD 24K OHM 1% 1W 2512