Vishay Dale CRCW251224K3FKEG
CRCW251224K3FKEG
Part No.:
CRCW251224K3FKEG
Datasheet:
CRCW251224K3FKEG.pdf
Description:
RES SMD 24.3K OHM 1% 1W 2512