Vishay Dale CRCW251224R0FKEG
CRCW251224R0FKEG
Part No.:
CRCW251224R0FKEG
Datasheet:
CRCW251224R0FKEG.pdf
Description:
RES SMD 24 OHM 1% 1W 2512