Vishay Dale CRCW251224R3FKEH
CRCW251224R3FKEH
Part No.:
CRCW251224R3FKEH
Datasheet:
CRCW251224R3FKEH.pdf
Description:
RES SMD 24.3 OHM 1% 1W 2512