Vishay Dale CRCW2512255KFKEG
CRCW2512255KFKEG
Part No.:
CRCW2512255KFKEG
Datasheet:
CRCW2512255KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 255K OHM 1% 1W 2512