Vishay Dale CRCW2512255RFKEG
CRCW2512255RFKEG
Part No.:
CRCW2512255RFKEG
Datasheet:
CRCW2512255RFKEG.pdf
Description:
RES SMD 255 OHM 1% 1W 2512