Vishay Dale CRCW251225K5FKEG
CRCW251225K5FKEG
Part No.:
CRCW251225K5FKEG
Datasheet:
CRCW251225K5FKEG.pdf
Description:
RES SMD 25.5K OHM 1% 1W 2512